FORGOT YOUR DETAILS?

Drooniremont

Oleme DJI ja Yuneec autoriseeritud edasimüüja ja remondikeskus Eestis. Teostame defekteerimist, eksperthinnangut ja remondikalkulatsioone, tarkvara uuendamist, remonti ja muidugi läbib iga droon testlennu. Samuti teostame remonditöid ka teistele meie poolt pakutavate hobitoodetele.

Hooldus

Nagu autodki, vajavad ka droonid hooldamist. Teostame droonide ülevaatust, puhastust nii seest kui ka väljast ning samuti läbivad droonid tarkvara kontrolli ja lõpetuseks sooritame testlennu.

Erilahendused

Oleme valmis ehitama droone vastavalt vajadustele. Kirjeldage meile täpsemalt oma plaane, kuidas soovite drooni kasutada ja meie soovitame teile sobiva ja mõistlikuima lahenduse.

Defekteerimine 32€ + KM

Villardi 22, Tallinn

Esindussalong avatud: E-R: 10:00 - 18:00 | L: 10:00 - 15:00 | P: Suletud

 

+372 5682 3722  | info@droon.ee

Saate saata meile ka postiga oma drooni. Kui saata smartposti või omnivaga, siis palume saata Kristiine keskuse pakiautomaati, teavituse saajaks märkida +372 5835 1267. Kui pakk ei mahu automaati, siis kulleriga aadressile Villardi 22, Tallinn, Harjumaa, Eesti 10136 ja märkuseks lisada "Droon.ee esindussalong". Kindlasti lisada drooniga kaasa kontaktandmed ja veakirjeldus.

ÜLES